ZAPISY !!! MIASTO JAROSŁAW – BIEG TROPEM WILCZYM – PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH 3.03.2024 (Niedziela) Godz.12.30

Dodane: 13 lutego 2024 r.

Z roku na rok projekt Bieg Tropem Wilczym – Pamięci Żołnierzy Wyklętych gromadzi coraz więcej osób, które żywo interesują się historią Żołnierzy Wyklętych, dlatego obecnie jest to największe tego typu przedsięwzięcie sportowo – edukacyjne .

Po kilkuletniej przerwie w Jarosławiu startuje Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Ta patriotyczna impreza cieszyła się w Jarosławiu zawsze bardzo dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że jest tak i tym razem.

Trasa biegu wynosi 1963 m prowadzi przez główne ulice Jarosławia: od pomnika mjr. Władysława Koby przy zbiegu ulic Jana Pawła II i Cegielnianej, następnie Jana Pawła II, Grunwaldzką, Lubelską, Opolską na Rynek. Bieg ma charakter rekreacyjny, na mecie uczestnicy (zarejestrowani!) otrzymają medale za uczestnictwo, na Rynku zapraszamy także na grochówkę i ciepłą herbatę.

Zapraszamy! 

ORGANIZATOR I KOORDYNATOR AKCJI OGÓLNOPOLSKIEJ:
Fundacja Wolność i Demokracja
ORGANIZATORZY LOKALNI:
Burmistrz Miasta Jarosławia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jarosławiu
WSPÓŁORGANIZATORZY:
Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu, Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki, Jarosławska Grupa Biegowa „Sokół”, Klasztor oo. Dominikanów w Jarosławiu, 20 Przemyska Brygada Obrony Terytorialnej
PARTNERZY:
Przedsiębiorstwo Wodociagów i Kanalizacji w Jarosławiu, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jarosławiu