MECZ GWIAZD w Jarosławiu! „Stawka większa niż życie”

Dodane: 12 maja 2023 r.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE ! 21 maja (niedziela) START godz.14.15
Stadion Miejski im. M.Haspla, ul. Piekarska w Jarosławiu.

Radosław Majdan, Rafał Maserak, Dariusz Szpakowski i Daniel Qczaj na Stadionie w Jarosławiu!
Taka obsada nie zdarza się każdego dnia, a jeśli dołączymy do nich lokalnych przedsiębiorców, samorządowców i służby mundurowe, świetnego DJ-a, licytacje, które zaskoczą wszystkich i pyszną strefę gastro – to mamy wydarzenie jakiego jeszcze w tym miejscu nie było! To wszystko w jednym, szlachetnym celu: ratowanie serduszka Matyldy Momot, jarosławianki, która potrzebuje pilnej operacji.

Szczegółowy przebieg imprezy:

Start: godzina 14: 15

14:15 – 15:15 – treningi pokazowe naszych młodych jarosławskich piłkarzy ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego i Jarosławskiego Klubu Sportowego.
15:30 – wielki, otwarty trening fitness z Danielem Qczajem, którego znają wszyscy! Góral, o niezwykłym darze motywowania kobiet do walki o zgrabne sylwetki, znany z Dzień Dobry TVN – po raz pierwszy pojawi się w tym mieście i poprowadzi zajęcia fitness! Wszystkie uczestniczki poza spotkaniem z gwiazdą otrzymają pakiety startowe, koszulki treningowe i masę dobrej energii! Wpisowe na trening wynosi 50 zł, zapisy prowadzą jarosławskie siłownie: Total Activ, Fitness Platinium oraz Active Style. Dla tych pań, które zdecydują się w ostatniej chwili jest możliwość zapisu na miejscu w dniu imprezy.

17:30 – odbędzie się niezwykły mecz dwóch drużyn, których kapitanami będą Rafał Maserak, znany z Tańca z Gwiazdami oraz Radosław Majdan, były reprezentant Polski w piłce nożnej. Zawodnikami grającymi w obu drużynach będą lokalni przedsiębiorcy i samorządowcy kontra służby mundurowe!
Całe wydarzenie skomentuje legenda związana z polskim sportem – Dariusz Szpakowski. Jest to jedna z niewielu okazji do spotkania z tym wyjątkowym człowiekiem i jego głosem, który zna cała Polska!

19:30 – zakończenie!

W przerwach imprezy czekają na uczestników licytacje, w których do zdobycia między innymi:
zakupy z Małgosią Rozenek, koszulka Huberta Hurkacza z autografem, piłki z autografami, torby sportowe pełne suplementów i wiele innych cennych fantów!
Dla najmłodszych strefa KIDS z dmuchańcami i zabawą oraz strefa gastronomiczna z pysznościami!

PATRONAT HONOROWY : BURMISTRZ MIASTA JAROSŁAWIA .